Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Zor Konular: Eşler Arası Yakınlık ve Cinsellik

Yol Arkadaşım: Evlilik ve Eş İlişkileri Eğitim Programımızın üçüncü oturumunda Klinik Psikolog Murat Dinçer ile eşler arası yakınlığın önemini ve sınırlarını konuşacağız.

Seminerimiz meseleye genel bir giriş olacak şekilde kurgulanmıştır; konunun detaylarına gelecek modüllerdeki kadın-erkek ayrı gerçekleştirilecek oturumlarda değinilecektir.

Konuğumuz Murat Dinçer’e yöneltmek istediğiniz sorularınızı aşağıdaki isimsiz form ile bize ulaştırabilirsiniz.

*Önceki oturumlara katılmışsanız tekrar kayıt yapmanız gerekmemektedir.

**Program başvuruları 10 Haziran – 8 Temmuz tarihleri arasında devam edecektir.

2003 yılında Marmara Üniversite Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. 2011 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Klinik Psikoloji “İlişkisel Psikanaliz ve Varoluşçu Psikoterapinin Karşılaştırılması ve Entegresyonu” konulu çalışmasıyla mezun oldu. 2019 yılında da University of Melbourne’ün Dulwich Center ile ortak yürüttüğü “Narrative Therapy and Community Work” yüksek lisans programından mezun olarak Narrative Terapist unvanını kazandı ve ülkemizden bu konudaki ilk yüksek lisans yapan kişi oldu.

Hasan Kalyoncu ve Bahçeşehir Üniversitelerinin Psikoloji ve Psikolojik Danışmanlık Rehberlik bölümlerinde lisans ve yüksek lisans düzeylerinde dersler verdi. 2014 yılında başladığı Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümündeki doktora çalışmasına devam etmektedir. Çevrimiçi bağımlılıklar konusunda Yeşilay’da, Dulwich Center’ın Türkiye’de düzenlediği Narrative Terapi Eğitimlerinde ve İlişki Psikoterapileri Enstitüsünde eğitim vermeye devam etmektedir.

SORU SOR
PROGRAMA KATIL
Go to Top