FUTURE OF WORK FORUM2020-04-11T17:00:41+03:00

Proje Açıklaması

Hakkında

Boğaziçi Future of Work Forum Türkiye’nin ulusal ekonomik dinamiklerinde kritik role sahip olan sektörler ve konularda alanında uzman kişilerin buluşmasıyla sektörel, resmi ve akademik bilgi ve tecrübenin kamuoyuyla paylaşılmasını ve ilgili alana dair bilgi ve tecrübenin ulusal ve uluslararası kamuoyunda gündem edilmesini amaçlayan bir organizasyondur.

İlk etkinliğini Mayıs 2019’da yine Boğaziçi Üniversitesi’nde “İstanbul Havalimanı Ekonomisi: Gelecek ve Fırsatlar” başlıklı panelle gerçekleştiren forum bu etkinlikle İstanbul Havalimanın uluslararası kargo taşımacılığı, uluslararası yolcu taşımacılığı ve havalimanı teknolojileri alanındaki etkilerinin tartışılmasına zemin olmuştur.

Her sene Boğaziçi Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenmesi planlanan forumun hedef kitlesi sektör profesyonelleri, ilgili kamu kurumlarının çalışan ve yöneticileri, yatırımcılar ve akademisyenlerdir.

Forum dijital ve konvansiyonel medya mecraları etkin şekilde kullanılarak duyurulacak ve forumun çıktıları ekinlik dijital ortamda paylaşılarak erişime sunulacaktır.

İstanbul Havalimanı Ekonomisi: Gelecek ve Fırsatlar

705, 2019

İSTANBUL HAVALİMANI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NDE KONUŞULDU

7 Mayıs 2019|

Boğaziçi Üniversiteliler Derneği’nin düzenlediği İGA, THY ve Turkcell işbirliğiyle gerçekleşen “İstanbul Havalimanı Ekonomisi: Gelecek ve Fırsatlar Paneli” Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın katılımlarıyla Boğaziçi Üniversitesi ev sahipliğinde ...

Go to Top