Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Pandemi’nin İzini Sürmek Atölye’si “Pandemi & Enerji” oturumu ile devam ediyor.

Pandeminin Türkiye ve Dünya Enerji Piyasalarına Etkisi” başlıklı oturumda EPİAŞ Genel Müdürü Ahmet Türkoğlu ve GDZ Enerji Yatırım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Gökay Üstün’ü misafir ediyoruz. Pandeminin enerji piyasalarına dair küresel ve yerel ölçekteki etkilerinin tartışılacağı oturum yarın 15.00’te  başlayacak.

Not: Etkinlik bağlantılarına erişebilmek için kayıt yapılması gerekmektedir. Programa daha önce kayıt olanların tekrar başvurmasına gerek yoktur.

BAŞVURU FORMU

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 1996’da mezun oldu. İş hayatında özellikle sözleşme yönetimi, satın alma, ürün yönetimi, satış, pazarlama, markalama, konumlandırma, stratejik planlama ve girişimcilik alanlarında deneyime sahip olan ve enerji sektöründe üst düzey yöneticilik yapan Ahmet Türkoğlu, 2016’da Turkish Energy Company (TEC) Genel Müdürlüğü ve 2017’de TPIC Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Türkoğlu, 2018’de Enerji Piyasaları İşletme A.Ş. (EPİAŞ) Genel Müdürü olarak atanmıştır.

Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü’nden 1994’de mezun oldu. Üstün, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Proje Direktörlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği’nin yanı sıra özel sektörde, enerji ve uluslararası ticaret sahalarında pazarlama, alım-satım, proje geliştirme, yatırım, denetim ve şirket sözcülüğü faaliyetlerinde yönetici pozisyonlarında görev aldı. Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş. Genel Müdürlüğüne atandı. Halen GDZ Enerji Yatırım A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini sürdürmektedir.

Go to Top