Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Yol Arkadaşım eğitim programımızın “Geçmiş Tecrübelerimizin Şimdiki İlişkilerimize Etkisi” başlıklı bu oturumunda, içine doğduğumuz ilişkiler sarmalını, hayat boyu edindiğimiz tecrübelerin eş seçimine, eş ilişkisine ve diğer ilişkilerimize nasıl izdüşümleri olduğunu konuşacağız.

Romantik ilişkilere boş bir levha misali mi başlıyoruz?

Alışkanlıklarımızın romantik ilişkiler üzerindeki etkisi nedir?

İlk defa tanıştığımız bir insanla bizi evliliğe götüren motivasyonlar nelerdir?

İlkel beynimizin eş seçimindeki rolü nedir?

Erken çocukluk yaşantılarımız, eş ilişkisinde neden ve nasıl kendini gösterir?

gibi sorulara cevap arayacağımız seminerimizde konuşmacımıza yöneltmek istediğiniz sorularınızı aşağıdaki isimsiz form ile bize ulaştırabilirsiniz.

*Önceki oturumlara katılmışsanız tekrar kayıt yapmanız gerekmemektedir.

**Program başvuruları 10 Haziran – 8 Temmuz tarihleri arasında devam edecektir.

Psikolog Cihan Uluç 2015 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. O tarihten beri çeşitli danışmanlık merkezlerinde psikolog ve çift ve aile terapisti olarak görev yapmıştır. Meslek hayatına A’N Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde devam etmektedir.

Çeşitli kuruluş ve merkezlerde İlişki Odaklı Çift Terapisi (ECCT), Bowen, Sistemik Yaklaşım & Aile Terapisinde Grup Yaklaşımları, Aile Terapisinde Psikodinamik Yaklaşım, Aile terapisinde Yapısal Yaklaşım Eğitimi, Aile Terapisinde Bilişsel Davranışçı Yaklaşım, Aile Terapisinde Sosyo-Kültürel Yaklaşım, Çiftlerde ve Ailelerde Cinsel Kimlik ve Cinsiyete Özgü Sorunlarla Çalışma, Aile Terapisinde Bağlanma Temelli Yaklaşımlar,  Aile Terapisinde Virginia Satir Uygulamaları,  Aile Terapisinde Milan Ekolü gibi birçok eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Bunun yanı sıra AGTE, Aile Çiz, Bender Gestalt, Gessel, Goodenough Harris, Metrapolitan, Peabody ve R.B. Cattel testlerinin eğitimini almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

SORU SOR
PROGRAMA KATIL
Go to Top