BURA Ailesi olarak Geleneksel İstanbul İftarında 13 Nisan Çarşamba günü bir araya geldik.

Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde düzenlediğimiz iftar programımız üyelerimizin, Boğaziçili öğrenci ve mezunların ailelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Naci İnci, Boğaziçi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fazıl Önder Sönmez, Boğaziçi Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Öğr. Üyesi Hasan Fehmi Topal da iftar programımızı teşrif ettiler.

Ramazan ayının bereketini birlikte yaşamak adına programa erkenden gelmeye başlayan misafirlerimiz, iftar programının yanında muhabbet ederek özlem giderdiler. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile iftar vakti beklenirken, ezan ile oruçlar açıldı. Yenilen iftar yemeğinin ardından BURA Yönetim Kurulu Başkanımız Fehim Paluluoğlu ve Rektörümüz Prof. Dr. İnci konuşma yaptı.

Katılımlarından dolayı misafirlere teşekkür eden Başkanımız Paluluoğlu, BURA Derneği olarak sosyal ve kültürel etkinliklerimize tüm hızımızla devam edeceğimizi belirtti. Ardından Rektörümüz Prof. Dr. İnci selamlama konuşmasını gerçekleştirdi.

İftar programımızda ayrıca çocuklar için masal atölyesi ve farklı etkinlikler gerçekleştirildi.

Programımıza katılan tüm misafirlere teşekkürlerimizi sunuyor, kendilerine hayırlı ve bereketli bir Ramazan diliyoruz.