Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

BURA Derneği olarak tematik etkinliklerimize devam ediyoruz!

Mezunlarımızdan Eren Sadullah Yarim ile 18 Kasım 2023 tarihinde “Temel Fotoğrafçılık Eğitimi” gerçekleştireceğiz. Dernek merkezimizde gerçekleşecek eğitim, lezzetli bir kahvaltı ikramı ile başlayacak ve katılımcılara fotoğrafın tarihçesinden başlayarak temel kavramlar, fotoğraf kompozisyonu ve çekim teknikleri hakkında bilgi verilecek. Etkinlik iki aşamalı olacak; ilk aşamada teorik eğitim alacak, ikinci aşamada ise bir gezi rotası üzerinde pratiğe dökerek fotoğraf çekimleri yapma fırsatına sahip olacaksınız.

İkinci aşamanın tarihi 9 Aralık Cumartesi ve bu etkinlikle birlikte çektiğiniz fotoğraflarla sosyal medyada bir yarışma düzenleyeceğiz! Katılım için profesyonel ekipman gerekmiyor, sadece fotoğraf tutkunu olmanız yeterli! 😊 Tüm üye, öğrenci ve mezunlarımız davetlidir.

*Kontenjanımız sınırlıdır. Teyit vermeniz rica olunur.

2021 yılında Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu. Fotoğrafçılığa ilgilisi küçük yaşlardan itibaren başladı, lisans hayatı boyunca yurt içi ve yurt dışı fotoğraf çekimi amaçlı seyahatler yaptı. Özel sektörde Pazarlama Uzmanı olarak çalışmakla beraber profesyonel fotoğrafçılığa devam etmektedir.

PROGRAMA KATIL
Go to Top