Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Doğanın sükunetini keşfetmek, eşsiz manzaraların tadını çıkarmak ve ağaçların büyülü dünyasına dalış yapmak için tüm Boğaziçili öğrencileri muhteşem bir etkinliğe davet ediyoruz! Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp, doğanın kollarında derin bir nefes almak için 11 Kasım Cumartesi günü sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

İstanbul’un en büyük botanik bahçelerinden biri olan Atatürk Arboretumu, dünyanın dört bir yanından getirilmiş 2000’den fazla ağaç türüne ev sahipliği yapmaktadır. Doğaseverler için eşsiz bir keşif alanı olan Arboretum’da, farklı yürüyüş rotaları kullanarak çeşitli ağaç türleri ve göletlerin de bulunduğu manzaraları keşfedeceğiz. Bu program, Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine yöneliktir.

Not: Atatürk Arboretumu’na su haricinde yiyecek ve içecek kabul edilmemektedir. Kontenjan sınırlıdır ve etkinliğimiz ücretsizdir.

Etkinlik günü, servisimiz 10.00’da Boğaziçi Üniversitesi Etiler Kapısı’ndan hareket edecektir. Dönüş, gezinin seyrine göre belirlenecek ve aynı araçla yapılacaktır. Teyit vermek için son tarih 10 Kasım 2023 saat 17.00‘dır.

ETKİNLİĞE KATIL
Go to Top