Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

27 Aralık 2021 Pazartesi | 20.00 | YouTube

Psikoloji ve PDR alanındaki öğrenci ve mezunların alana dair temel bilgi düzeyini artırmayı hedeflediğimiz ve psikoterapi ekollerini uzman isimlerden dinlediğimiz “Psikoloji Serisi”nde yeni dönem devam ediyor.

Daha önce farklı terapi kuramlarını dinlediğimiz psikoloji serisinde “Psikoterapilerde Fenomenolojik Tutum ve Rüyalar” başlıklı konusuyla Psikoterapist, Uzm. Psikolog Feyza Bağlan Eroğlu konuğumuz olacak.

13 Aralık 2021 – 28 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz dört oturumda psikoloji ve terapi kuramlarını yakından tanımaya çalışacağız. YouTube kanalımız üzerinden online olarak gerçekleştireceğimiz bu seri, Psikoloji ve PDR alanındaki öğrenci ve mezunlar başta olmak üzere alana ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.

*Oturumlara katılım için bir kez teyit vermeniz yeterlidir.

*Bazı oturumların yüz yüze yapılabilme ihtimali vardır. Bilgilendirmeler ilerleyen dönemde e-posta ve sms yoluyla yapılacaktır.

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2005 yılında mezun oldu. Stajını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde yaptı. Eğitim sektöründe süpervizör olarak çalıştı. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kabul Kararlılık Terapisi eğitimlerini tamamladı. Psikoloji alanında yüksek lisansını bitirdi. Medipol Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak psikoloji dersleri verdi. Prof. Dr. Hayrettin Kara’dan psikoterapi ve Fenomenolojik Rüya Benliği Modeli üzerine süpervizyon almaya devam etmektedir. Klinik psikoloji alanında psikoterapist olarak mesleğini sürdürmektedir. Dinlenen Ben dergisinin de yayın kurulunda olup aynı zamanda Fenomenolojik Rüya ve Benlik Araştırmaları Derneği kurucu üyesidir.

PROGRAMA KATIL
Go to Top