Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Borsa İstanbul Grubu Gezisiyle Ekonominin Kalbini Yerinde Görüyoruz!

Profesyonel iş hayatını ve çalışma koşullarını yerinde görmek üzere BURA Sektör Gezileri başlıyor. Borsa İstanbul, Takas İstanbul ve Merkezi Kayıt İstanbul kurumlarının gezileceği Borsa İstanbul Grubu gezisi, 22 Şubat Perşembe günü yapılacak.

İlk olarak, 1880’li yıllarda “Dersaadet Tahvilat Borsası” ismiyle faaliyete geçen ve daha sonra farklı farklı isimler alan Borsa İstanbul, Türkiye sermaye piyasasında borsaları tek çatı altında bir araya getirmektedir. Başlıca amacı ve faaliyet alanı; sermaye piyasası araçlarının, finansal ve iktisadi işlemlerin serbest rekabet şartları altında kolay ve güvenli bir şekilde icra edilmesini sağlamak olan BIST altında piyasalar, pazarlar, platformlar, sistemler ile teşkilatlanmış diğer pazar yerleri mevcut bulunmakta.

Borsa İstanbul Grubu’nun İstinye’deki kampüsüne yapılacak gezide kurum yöneticileri, Borsa İstanbul, Takas İstanbul ve Merkezi Kayıt İstanbul’un kuruluşu, gelişimi ve neler yaptığıyla alakalı sunumlar gerçekleştirecek. Seans Salonu’nun ve İstinye Kampüsü’nün de gezileceği etkinlikte katılımcılar, Türkiye ekonomisinin kalbinin attığı Borsa İstanbul’u yerinde görecekler.

Katılım için lütfen teyit veriniz.

Not: Hisarüstü’nden kaldırılacak servisle alakalı bilgilendirme, katılımcılarla daha sonra paylaşılacaktır.


Tarih: 22 Şubat 2018 – Perşembe

Saat: 15.00

Yer: Borsa İstanbul İstinye Kampüsü

Go to Top