Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Akademi Sohbetleri serisi devam ediyor!

Kadın akademisyenlerimiz akademik dünyadaki tecrübelerini, akademik kariyer yolunda ilerleyen üyelerimizle ve öğrencilerle samimi bir sohbet ortamında paylaşma imkânı buluyor.

Serinin altıncısında Dr. Fatma Betül Ortaköy ile akademik hayattaki ilişkileri konuşacağız. Bilişsel sapmalar iş ve okul hayatlarımızda kararlarımızı nasıl etkiliyor? Bireyler her zaman rasyonel midir? Akademide daha başarılı olabilmek için bazı yöntemler nelerdir? Tüm bu sorular ve daha fazlası için sizleri sohbetimize davet ediyoruz.

*Programımız sadece Boğaziçi Üniversitesi mensubu kadınlara yöneliktir.

*Katılım için lütfen teyit veriniz.

Lisans eğitimini 2010 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. 2012 yılında İstanbul Şehir Üniversitesi’nde yüksek lisans ve 2020 yılı Şubat ayında İstanbul Üniversitesi’nde “Çerçeveleme Teorisinin Tüketici Risk Algısına Etkisi” konulu tez araştırması ile Pazarlama alanında doktorasını tamamladı. 2010-2011 yılları arasında Şehir Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak, 2011-2015 yılları arasında Türk Hava Yolları şirketinde müşteri sadakati ve Crm gibi alanlarda görev yaptı. 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Dış Ticaret Programı’nda öğretim görevlisi olarak göreve başlamış, Pazarlama, Tüketici Davranışı, Uluslarası Pazarlama, Marka Yönetimi, Dijital Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi gibi dersleri pek çok farklı bölümde İngilizce ve Türkçe olarak vermiştir. Halen İstanbul Medipol Üniversitesi’nde doktor öğretim üyesi olarak çalışmakta, aynı zamanda bazı firmalara pazarlama danışmanlığı görevlerini üstlenmektedir. Evli ve iki kız çocuğu annesidir.

TEYİT FORMU
Go to Top