Üniversitemize yeni başlayan ve birinci sınıfa geçen öğrenci arkadaşlarımızı ağırladığımız BURA Boğaziçi’ne Hoş Geldin Kahvaltısı 30 Ekim Pazar günü Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleşti. Mezun ve öğrencilerin tanışma fırsatı bulduğu kahvaltı sıcak sohbetler eşliğinde devam etti.

Selamlama konuşması yapan Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Fehim Paluluoğlu okula yeni başlayan öğrenci arkadaşlarımızı başarılarından dolayı tebrik ederken Boğaziçi Üniversitesi’nin ülkenin en önemli kıymetlerinden biri olduğu vurguladı. Paluluoğlu, Boğaziçili olmanın püf noktalarına değinirken burada geliştirilen ilişki ve bağların kıymetini altını çizdi.

Programda öğrenci arkadaşlarımız birbirleriyle kanaşma imkânı buldu. Ayrıca hazırlanan khaoot yarışması ile hem Boğaziçi’ne hem de İstanbul’a dair sorularla eğlendiler. Yarışmayı ilk üç sırada tamamlayan arkadaşlarımıza hediyeleri takdim edildi.

BURA Öğrenci İlişkileri Komisyonunun öğrencilere yönelik olan kişisel gelişim, mesleki gelişim ve sosyalleşme programlarının tanıtımı ve mezunların tecrübe aktarımı ile program sona erdi.