22 Temmuz Cumartesi günü, doğasever üyelerimiz için özel bir etkinlik düzenledik. Rehber eşliğinde gerçekleştirdiğimiz trekking etkinliğimizde Kartepe-Kuzu Yaylası, Altıoluk Yaylası ve Molla Çayırı güzergahında toplam 11 km’lik keyifli bir yürüyüş yaptık. Doğanın kucaklayıcı atmosferinde, şehrin gürültüsünden uzaklaşarak nefes aldık ve muhteşem manzaralarla baş başa kaldık.

Saat 10.30’da Kuzu Yaylası’na varmamız ile başlayan etkinliğimiz, 17.00’a kadar devam etti. Bu süre zarfında doğanın güzellikleriyle dolu olan rotamızı keşfettik. Her adımda bizi etkileyen çeşit çeşit çiçekler ve muhteşem manzaralarla karşılaştık. Doğa yürüyüşümüzde, doğanın kalbinde olmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşadık.

Yürüyüşümüzün sürprizleri arasında leziz mi leziz dağ çilekleri de vardı. Bu doğal lezzetleri tatmanın keyfi, yürüyüşümüzdeki muhabbetlerle birleşerek unutulmaz bir anıya dönüştü. Yörük bir teyze, bize özel olarak hazırladığı enfes pişilerle güzel bir sürpriz yaparak yürüyüşümüzü unutulmaz kıldı.

Dönüş yolunda, gün batımı eşliğinde muhteşem bir manzara eşliğinde akşam yemeği yedik. Üyelerimizle bir araya gelerek doğa hakkında sohbetler ettik ve etkinliğin getirdiği enerjiyle dolu dolu bir günü geride bıraktık.

Katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Bu unutulmaz doğa yürüyüşü etkinliğinde bir araya gelerek doğanın güzelliklerini keşfetmek, bağlarımızı güçlendirmek ve stres dolu günlere mola vermek bizim için büyük bir keyifti. Gelecek etkinliklerimizde de birlikte olmak dileğiyle…