Turkcell’in her yıl düzenlediği, Genç Yetenek 2021 başvuruları başladı.

Gençsin, yete​neklisin ve geleceği yazmaya heveslisin…​ O zaman, Türkiye’nin teknoloji devi Turkcell’in yeni mezun işe alım programı GNÇYTNK seni bekliyor! ​

Turkcell Genç Yetenek programına Lisans son sınıf, yüksek lisans ya da doktora öğrencileri, yeni mezunlar veya en fazla 2 yıllık iş tecrübesi olan gençler başvurabilir.

GNÇYTNK Nedir?

​GNÇYTNK bir staj programı değildir. Ülkemizin en parlak gençlerine Turkcell’de tam zamanlı çalışma fırsatı sunan; onları dünyanın en prestijli eğitim programlarıyla, sosyal ve kültürel aktivitelerle geleceğin Turkcell’ini şekillendirmeye hazırlayan, dopdolu bir kariyer yolculuğudur.

Turkcell GNÇYTNK Programı Başvuru Süreci Nasıl İlerliyor?

  • GNÇYTNK programına başvurular online olarak yapılmaktadır. Başvurunuz sonrasında diğer aşamalara geçmek için uygun görülmeniz halinde e-posta yoluyla tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Sonraki aşama ise yeteneklerinizi gösterebileceğiniz oyunlardan, İngilizce seviyeniz için oluşturulmuş test vb. ölçüm kısımlarından oluşuyor. Mantıksal ve matematiksel soruların yoğunlukta olduğu soruları yanıtlamanız gerekmektedir.
  • Sonraki aşamada vaka sunulup en inovatif cevabı vermeniz beklenmektedir.
  • Tüm bu süreçleri Turkcell tarafından başarıyla tamamlamanız ve uygun görülmeniz sonucunda birebir mülakat aşaması geçilmektedir.
  • Kariyer hedeflerinize göre kampınızı seçerek yeteneklerinizi gösterme şansı elde edeceksiniz.
  • Kamptan sonra uygun görülmesi halinde Turkcell’de çalışma fırsatını elde etmiş olacaksınız.
BAŞVURU

Paylaş!