Sevgili Boğaziçili

BURA Topluluğundan Selam Var!

Kıymetli arkadaşımız, şu an bu mesajı okuyorsan seninle aynı okuldan mezun olmuş, aynı mekanlarda yemek yiyip aynı manzaralara karşı çay yudumlamışız demektir. Dahası eski günlerin hatırası bizi bırakmamış; mezuniyet sonrasında da pek çok ortamda birlikte bolca vakit geçirmişiz demektir.

Manzarada birlikte kahvaltı ve muhabbet, Emirgan’da iftar sofrası, Boğaz’da Erguvan seyrini birlikte tecrübe etmiş olma ihtimalimiz yüksek. En nihayetinde de son iki yıldır mesaj kutularımızı dolduran yüzlerce Zoom linkinin birkaçına aynı anda tıklamış olmalıyız.

Tüm bu birliktelikler daha nice nitelikli işi beraber yapabileceğimize, ortak dertlerimize çözümler bulabileceğimize ve çevremizdeki insanlardan başlamak üzere tüm toplum için katma değer üretebileceğimize işaret ediyor.Sen de böyle düşünüyorsan seni BURA’da aktif olmaya, değerli fikirlerini bizimle paylaşmaya ve beraber üretmeye davet ediyoruz.

Komisyonlarımızın neler yaptığından detaylı olarak haberdar olmak istersen katılımcı formunu doldurabilir, derneğimize üye olmak istersen üyelik hükümlerini inceleyebilir ve başvuruda bulunabilir, BURA Aktif’e katılmak istiyorsan aşağıdaki görsellere tıklayabilirsin.