22 Mayıs – 24 Haziran 2020

Boğaziçililerin üniversite hayatının en kritik aşamalarından biri olan Proficiency sınavına yönelik online destek programı başlıyor. Proficiency sınavını başarıyla geçmiş ve tecrübelerini aktarmaya hazır üst sınıf öğrencilerle hazırlık sınıfındaki öğrenciler arasında yeterlilik sınavına yönelik online çalışma grupları oluşturuyoruz. Daha çok Writing çalışmalarına odaklanacak çalışma grupları, kontrol ve pratik çözümü ile sınav hazırlığını sürdürecekeler.Siz de Proficiency sınavına daha iyi hazırlanmanızı hedefleyen programa katılmak istiyorsanız lütfen 18 Mayıs 2020 tarihine kadar başvuru formunu doldurunuz.

Program Detayları
*Programdan sınırlı sayıda öğrenci faydalanabilecek olup, katılımcılar kayıt formunu dolduranlar arasından sırayla seçilecektir. Beginner ve Pre-İntermediate öğrencilerine öncelik verilerek öğrenci seçimi yapılacaktır.
*Program kapsamında seviyelere göre gruplar oluşturulacak ve periyodik çalışmalar yapılacaktır. Gruplar sınava yönelik pratik eksenli ilerleyeceği için seviyeler arası fark kısmen gözetilecektir.
*Öğrencilerin çalışma gruplarına düzenli ve disiplinli katılımı zorunludur.
*Grup içinde öğrenciler için ödevler verilebileek. Program boyunca writing örnekleri yazılıp kontrol ettirilecektir.
*Online derslerin yapılacağı tarih ve saat daha sonra grup içinde belirlenecektir. Writing kontrolleri ile derslerle paralel yürütülecektir.

Başvuru Formu

Paylaş!