Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Soğuk bir kış günü birbirinden güzel şarkılarla keyifli bir akşam geçirmeye hazır mısınız?

BURA Derneği olarak müzisyen ve hikaye anlatıcısı Zeynep Betül Akyıldız konserinde bir araya geliyoruz.

18 Aralık Pazar günü, saat 19.00’da Albert Long Hall’da hanımlara özel olarak gerçekleşecek bu keyifli konserimizde, Akyıldız’a vokalde birbirinden renkli üyeleriyle Chorodia eşlik edecek. Tüm hanım arkadaşlarımız davetlidir.

* Etkinliğimiz yalnızca hanımlara yöneliktir.

* Giriş ücreti öğrenciler için 50₺, üyeler için 100₺ olup diğer tüm katılımcılarımız için 150₺’dir.

* Program başlamadan 20 dk. önce tüm katılımcılarımızın salondaki yerlerini almalarını rica ederiz.

*Bilet alımı için son gün 16 Aralık 2022 saat 14.00’dır.

Müzisyen, Gitarist, Solist, Hikâye Anlatıcısı, Müzik Eğitmeni. İstanbul Üsküdar’da dünyaya geldi. Müziğe çocuk yaşlarda iken, tasavvuf müziğine ilgi duyan, gazeller okuyan dedesinden esinlenerek başladı.  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü ile SEIBA Uluslararası Hikaye Anlatıcılığı Merkezi’nin profesyonel hikaye anlatıcılığı programdan mezun oldu (2017).

2018 yılında Avrupa Hikaye Anlatıcılığı Federasyonu’nun genç anlatıcıları arasına seçildi, yurtiçi ve yurtdışı festivallerde hikaye anlattı. Seyyar Masalcılar, Uçan Halı Sakinleri gibi anlatıcılık üzerine oluşumların kuruculuğunda bulundu.

Şarkı söyleyen, gitar çalan ve öğrencilerine müzik ve hikaye anlatım dersleri vermekte olan Zeynep Betül Akyıldız, konserler de vermekte, ayrıca “Akşam Kadın Korosu” isminde bir müzik grubunun gitarist ve solisti olup aynı grubun kadın korosunda şeflik yapmaktadır. Ses ve anlatının yaratılma aşamasındaki psikolojik süreçler üzerine çalışmaktadır.

PROGRAMA KATIL
Go to Top