Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Üyelerimize özel olarak planladığımız ilk etkinliğimizde, Kartepe-Kuzu Yaylası ve Altıoluk Yaylası doğa yürüyüşünde buluşuyoruz. Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp, doğanın kollarında derin bir nefes almak ve muhteşem manzaralar eşliğinde yürümek için 22 Temmuz Cumartesi günü sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Etkinlik günü, servisimiz 08.00’da Üsküdar Marmaray durağı yanından hareket edecektir. Rehber eşliğinde 10.30-17.00 saatleri arasında doğa yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. Yürüyüşümüz, 1350 metre yükseklikte bulunan Kuzu Yaylası’ndan başlayacak ve 3 km’lik bir rotayla Altıoluk Yaylası’na ulaşacağız. Burada kısa bir mola verip Karaoluk Tepe zirvesine çıkacak ve eşsiz manzarayı seyredeceğiz. Son olarak, Molla Yakup Çayırlığı üzerinden Kartepe’nin eteklerinden Kuzu Yaylası’na geri döneceğiz. Toplamda yaklaşık 10 km’lik bir yürüyüş yapacağız.

Dönüş yolunda, muhteşem bir manzara eşliğinde akşam yemeği yiyeceğiz ve planlarımıza göre 20.30’da Üsküdar Meydan’da olmayı hedefliyoruz.

Rotamız, +12 yaşındaki çocuklar için uygun olup doğasever herkes katılabilecektir. Katılım ücreti kişi başı 300₺’dir ve kontenjan sınırlıdır. 

Katılmayı planlayan üyelerimizden, ayak bileğini saran güvenli bir ayakkabı tercih etmelerini, yanlarında rüzgarlık/yağmurluk bulundurmalarını, güneş kremi ve tercihlerine bağlı olarak bir şişe su getirmelerini rica ediyoruz.

Program öncesinde katılımcılarımızla bir WhatsApp grubu kurulacaktır.

Başvuru için son gün 20 Temmuz Perşembe günü saat 16.00‘dır.

Program resmi dernek üyelerimize özeldir.

Başvuru Formu
Go to Top