Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Orman Kâşifleri, öğrencilere doğayı sevdirme, doğadaki canlı ve cansız unsurları tanıtma amacıyla 2012 yılında uygulanmaya başlanmıştır. Projede “yaparak öğrenme” metodu uygulanmaktadır. Çocukların ve gençlerin renkli dünyalarına katkıda bulunmak; düşünsel, duygusal ve bilişsel yeteneklerini geliştirmek amacıyla hayata geçirilmiştir. Orman Kâşifleriyle güneş, su, hava, bitkiler, ağaçlar ve ekosistemimizdeki diğer canlıların dünyasına bilimsel bir yolculuğa çıkılır. Seçilen parkurda alanında uzman eğitmenler eşliğinde bir yürüyüş yapılmaktadır. Katılımcıların kolayca akılda tutabilmelerine imkân veren inceleme, kayıt altına alma ve interaktif oyunlar eşliğinde anlatım ile doğayı bilimsel bir gözle göstermek hedeflenmektedir.

Orman Kaşifleri Etkinliği
27 Ekim 2019, Pazar

Kahvaltı Saati: 10:00
Yer: Güney Kampüs, Orta Kantin

Keşif Etkinliği Saati: 11:00 – 13.00
Yer: Güney Kampüs, Bebek Yokuşu
Katılımcılar: 4-7 Yaş Arası Kaşifler

Etkinlik ücreti: 50 TL (Bir kaşif çocuk ve bir velinin toplam ücretidir.)
İkinci bir Orman Kaşifi: 30 TL
İkinci bir Veli : 20 TL

* Hava durumu etkinliği etkilemeyecektir. O günkü hava durumuna göre dışarıda vakit geçirmeye, kirlenmeye, ıslanmaya uygun, rahat giysiler tercih edilmesi tavsiye edilir.

** Her çocuğumuza en az bir velinin eşlik etmesi zorunluluğu vardır.

* Kontenjanımız sınırlıdır, başvuru sırasına göre öncelik verilecektir.

** 4 yaşından küçük misafirlerimizi, abi ve ablalarıyla dolaşmak yerine, kahvaltı mekanında misafirimiz olmaya davet ederiz.

Etkinlik Kayıt Formu:

https://forms.gle/kXH2UixCDJ3ABw4r9

Go to Top