Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Aile ve Çocuk Masası tarafından düzenlenen “Tekne Orucu İftarı” etkinliği, 30 Mart 2024 Cumartesi günü Kennedy Lodge’de gerçekleşecek. Etkinlik, çocukların Ramazan ayını keyifli ve eğlenceli bir şekilde geçirmelerini hedefliyor.

Çocuklar, etkinlik kapsamında Karagöz – Hacivat tiyatrosu gösterisi, maniler, bilmeceler ve sosis balon gibi çeşitli aktivitelere katılacaklar. Ayrıca Büşra T.Kazan tarafından gerçekleştirilecek olan ‘Orucun Bilimsel Mucizeleri’ konulu sunumunu dinleyecekler ve çocuklara yazarımızın ‘İpek ile Bilim: Sarıl Bana’ isimli imzalı hikaye kitabı hediye edilecektir. Tüm bunların yanında pamuk şeker, horoz şeker ve balon gibi sürpriz hediyeler de çocukları beklemektedir.

Katılım ücretlidir ve toplanan gelirin tamamı Filistin’e bağışlanacaktır. Üye ve mezunlarımızın çocukları için katılım ücreti 250 TL iken diğer katılımcılarımızın çocukları için ise 350 TL’dir.

Etkinlik 3 yaş ve üzeri çocuğun katılımına uygundur. Katılımcı ailelerden çocuklara, tekne orucunun ne anlama geldiğini anlatarak sahur yapmalarının ve öğle saatlerine kadar herhangi bir şey yememelerinin önemi vurgulanması beklenmektedir. Tüm aileler davetlidir. Kontenjan sınırlıdır.

ETKİNLİĞE KATIL
Go to Top