Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

BUPAC Psikoloji Masası’nın düzenlediği psikoloji serisi devam ediyor!

Klinik Psikolog/EMDR Terapisti Necla Taşpınar Göveç’in liderliğinde gerçekleşecek bu seminerde EMDR terapi ekolünden bahsedilecek. EMDR nedir? Nasıl bir terapi yöntemidir? Terapide ne gibi avantajlar sağlar? Uzmanı olmak için hangi eğitimleri almak gerekir? Gibi pek çok soruya yanıt bulabileceğiniz bu seminere Psikoloji/PDR öğrencileri ve alan mezunlarını bekliyoruz!

Seminer, 28 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de çevrimiçi olarak gerçekleşecektir. Katılım için teyit vermeniz rica olunur.

Önemli not: Biletinizi oluştururken program ile ilgili bilgilendirmeleri (link gönderimi vs.) yapabilmemiz adına e-posta ve sms ile iletişime onay vermeniz gerekmektedir.

1998 yılında Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümüne girdi. 2014 yılında “Psikodrama ve Bilişsel Davranışçı Terapi Yönelimi ile Grup Çalışmasının Sınav Kaygısı Yaşayan Öğrencilerin Kaygıları Üzerindeki Etkilerinin Karşılaştırılması” adlı tezi ile uzmanlığını aldı. Klinik stajını Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri bölümünde yaptı. Bilişsel Davranışçı Terapi, Dinamik Psikoloji, Psikodrama, Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu, Çözüm Odaklı Terapi, Duygu Odaklı Terapi, Oyun Terapisi, Aile ve Çift Terapisi, Kum Tepsisi Terapisi, Çocuk Ergen ve Yetişkin EMDR alanlarında uzun süreli eğitimler aldı. Danışmanlık merkezleri ve özel bir hastanede çocuk ergen, yetişkin ve aile terapisti olarak görev aldı. 2017 yılında kurduğu Başakşehir Psikoterapi’de çalışmalarına devam ediyor. EMDR, ÇATED ve İFTİ derneklerine üyedir.

ETKİNLİĞE KATIL
Go to Top