Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Sevgili Eğitim Fakültesi Mezunları ve Değerli Öğrenciler,

Sizleri büyük bir heyecanla 28 Kasım Salı akşamı dernek merkezimizde gerçekleştireceğimiz “Mezuniyete 5 Kala- Eğitim Fakültesi Buluşmaları” etkinliğimize davet ediyoruz!

Mezuniyet öncesi bu önemli dönemde, mezuniyetin getirdiği kararlar ve geleceğe dair hedeflerinizi birlikte konuşmak istiyoruz. Bu özel buluşmada, mezunlarımızdan İbn Haldun Üniversitesi Öğretim Görevlisi Nagehan Pakdamar Tüzgen (PRED-GUİD’2012), mezuniyet sonrası kariyer deneyimlerini, geleceğe dair stratejilerini ve motivasyon kaynaklarını sizlerle paylaşacak. Soru-cevap bölümü de dahil olmak üzere interaktif bir oturum gerçekleştireceğiz.

Tüm Eğitim Fakültesi mezunları ve öğrencilerini bu özel buluşmaya bekliyoruz. Nagehan Pakdamar Tüzgen’in deneyimlerinden ilham alarak, kendi kariyer yolculuğunuzda motivasyon bulma şansınızı değerlendirin!

*Kontenjanımız sınırlıdır. Teyit vermeniz rica olunur.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi, Okul Öncesi Öğretmenliği ve Psikolojik Danışmanlık Rehberlik çift anadal programlarında onur derecesi ile tamamladı. Lisans eğitimi sırasında İstanbul’da alanında öncü eğitim kurumlarında gözlem ve staj deneyimleri kazandı. Eğitimde fırsat eşitsizliğini gidermeye yönelik çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde ve sivil toplum örgütlerinde gönüllü olarak görev aldı. University of California Berkeley’de dil eğitimi aldı. Özel bir eğitim kurumunda psikolojik danışman olarak çalıştıktan sonra yüksek lisansını Boğaziçi Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik yüksek lisans programında ”Hamilelik döneminde psikolojik ihtiyaçlar: Yeni annelerde içebakışın nitel analizi” başlıklı İngilizce tezi ile tamamladı. Ardından İbn Haldun Üniversitesi Eğitim Kurumları İşletmeciliği tezsiz yüksek lisans programını tamamlamıştır. 2017 yılından bu yana İbn Haldun Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinde araştırma görevlisi olarak görev yapmakta, 2022 yılından bu yana lisans düzeyinde öğrencilere ders vermektedir. Aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Bilimleri (Yetişkin Eğitimi) doktora programında akademik çalışmalarına devam etmektedir. Evlidir ve üç çocuğu vardır.

ETKİNLİĞE KATIL
Go to Top