Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Psikoloji Masası, Mezuniyete 5 Kala etkinlik serisiyle, mezuniyet sonrasına dair soru işaretlerini ortadan kaldırmayı, önümüzdeki seçeneklere ışık tutmayı ve geleceğe dair heyecanımızı diri tutarak zorlukları beraber aşmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda kendini farklı yerlerde konumlandıran alan mezunlarının misafir edildiği oturumlarımız mezun adaylarımıza ufuk açmak adına kaldığı yerden devam ediyor.

Serinin ikincisi olan “Kamu Kurum ve Kuruluşları” oturumunda, Milli Eğitim Bakanlığı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı, Tübitak gibi farklı kurumlardan farklı kamusal kimlikleri olan mezunlarımızı konuk edip sahadaki tecrübelerinden istifade edeceğiz.

Bu kapsamda; başvuru ve kabul süreçlerini, hazırlık yapılması gereken sınavları (KPSS, YDS vs), çalışma hayatının süreçleri, işte ilerleme, uzmanlık, terfi gibi meseleleri ve kamudaki kariyer yolculuklarını öğreneceğimiz oturuma Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji ve PDR mezun ve mezun adaylarını bekliyoruz.

TEYİT FORMU
Go to Top