Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

BURA Derneği olarak, Boğaziçi Üniversitesi Geliştirme Vakfı (BUVAKIF) ile iş birliğinde gerçekleştirdiğimiz ve T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen BURA Sosyal Akademi Projesi devam ediyor.

Liderlik ve İletişim Atölyesi’nin ikinci oturumu için sizleri etkili iletişim becerilerini geliştirmeye davet ediyoruz! Uzman Sunucu ve Reklam Yazarı Salih Yüzgenç ile bir araya geleceğimiz bu oturumda, iletişimde etkili olmanın temellerini ve pratik stratejileri keşfedeceğiz. Etkili iletişim, iş ve kişisel ilişkilerde başarının anahtarıdır. Katılım için biletinizi almayı unutmayın!

Program dernek merkezimizde gerçekleşecektir.

*Etkinlik ücretsizdir ve kontenjan sınırlıdır.

*Katılım için teyit vermeniz rica olunur.

Bu program, T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenmektedir.

İstanbul Sarıyer doğumludur. Atatürk Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunu olup; çeşitli medya kuruluşlarında muhabirlik, editörlük ve metin yazarlığı yapmıştır. Farklı yıllarda birçok STK’da yöneticilik görevlerinin yanında yurt içi ve yurt dışında gönüllü projelerde bulunmuştur. 2014-2019 yılları arasında Erkam Radyo’da “Genç Zamanı” isimli radyo programını, 2020-2021 yıllarında TVNET’te “Sosyal Mesaj” adlı TV programını, 2022-2023’te TRT Türk’te “Balkan Saati” isimli gezi programını hazırlayıp sunmuştur. 2020-2023 yılları arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) bünyesinde Gazetecilik ve Dergicilik eğitimleri vermiştir. Avrupa ve İskandinavya merkezli TV programları TRT Türk’te devam etmektedir. Bir reklam ajansında Genel Koordinatör olarak çalışmaktadır. Evli ve bir kız çocuk babasıdır. Kitapları: Dert Konuşturdu, Aşina Kitap, 2020 / Dünyanın Kalbinden Selamlar, Okunan Kitaplar, 2023.
ETKİNLİĞE KATIL
Go to Top