Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Çocuklarımızın el becerilerini geliştirmek, tüketen değil üreten nesilleri teşvik etmek, nezih bir ortamda evlatlarımızı bir araya getirmek ve küçük BURAlı sosyal ağını güçlendirmek için 29 Şubat Cumartesi Takule’deyiz!
5-9 yaş arası çocuklarımızın ahşap işçiliği ile tanışması için tasarladığımız bu başlangıç atölyesine sizleri de bekliyoruz. Küçük BURAlı çocuklarımız ahşap atölyesinde onlara eşlik eden yetişkinlerden de yardım alarak bir anahtarlık ve bir topaç üretecek; ardından konseptli taş boyama etkinliğinde ise kendi zevklerine göre boyama ve tasarım yapacaklardır.

  • Atölyelerimizde her çocuğa bir yetişkinin eşlik etmesi gerekmektedir.
  • Katılımcı çocuklar ve onlara eşlik edecek birer yetişkin için açık büfe kahvaltı BURA derneğinin ikramıdır.
  • İkinci bir yetişkinin katılımında 20 TL kahvaltı ücreti alınmaktadır. Ek katılımcı kahvaltı ücreti kayıt sırasında veya atölye gününde ödenebilir. Lütfen ikram hazırlığı yapılabilmesi için en geç 28 Şubat Cuma günü ek katılımcıları bize bildiriniz.
  • Ahşap Atölyesi & Konseptli Taş Boyama etkinlik ücreti 80 TL’dir.
  • Atölyeye katılacak çocuklarımızın varsa 3-5 yaş arasındaki kardeşleri Konseptli Taş Boyama Atölyesine katılabilir. Bu küçük katılıcıların her biri için etkinlik ücreti 40 TL’dir.
  • 3 yaşından küçük kardeşlerimiz için mekanda ayrı bir oyun odası mevcuttur.

Önemli not: Etkinlik ücretleri atölye sahibine peşin ödeneceği için katılımcılardan ödemeleri kayıt sırasında almamız gerekmektedir. Atölye saatinden 24 saat öncesine kadar katılım sağlayamayacağını bildiren üyelerimize geri ödeme yapılacaktır. Bu gibi iptal durumlarında yedek kayıtlara hak tanınacak ve katılımcılara gerekli bilgilendirme sağlanacaktır.

**Kayıtlarımız sınırlıdır.**

Etkinlik Tarihi: 29 Şubat 2019

Son Başvuru: 28 Şubat 2019

Kahvaltı Saati: 10:00

Etkinlik Saati: 11:00-13:00

Adres: Karagümrük Kaleboyu Cd, Sarmaşık Sk. No:40/1, 34091 Fatih/İstanbul

BANKA BİLGİLERİ

Boğaziçi Üniversiteliler Derneği

TR940020500000020666600001

Kuveyt Türk Mecidiyeköy Şubesi

Go to Top