Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Bankacılık, finans ve bilgi teknolojileri alanına ilgi duyan, Katılım Bankacılığını keşfetmek ve kariyer yaşamında Katılım Bankacılığı üzerinden ilerlemek isteyen öğrencilerimizle Kuveyt Türk Kaşif Programını yakından tanıyacağız. Kuveyt Türk Katılım Bankasından HR Business Partner Rukiye Bozoğlu ve HR Business Partner Muhammet Ali Erdoğan’a katılım bankası, çalışma şartları, staj ve kariyer imkanları hakkında sorularımızı yönelteceğiz.

Kaşif Nedir?

Kişisel gelişimine önem veren, finans ve ekonomi alanlarına ilgi duyan ve Katılım Bankacılığını keşfetmek isteyen öğrencilere yönelik bir yetiştirme programıdır. Kaşif, Kuveyt Türk Bankacılık Üssün’de gerçekleşecek eğitim değerlendirme kampı ile başlamaktadır. Değerlendirme süreçlerini ve kampı başarı ile tamamlayan sınırlı sayıdaki öğrenciler farklı ayrıcalıklara sahip olacaklardır. Kaşiflere Kuveyt Türk Genel Müdürlük departmanlarında staj yapma imkânı sunulacaktır. Bu sayede öğrenciler hem katılım bankacılığının farklı alanlarını tecrübe etme fırsatı yakalamış olup; hem de kariyerlerinin başında edinecekleri bu tecrübelerle büyük kazanım sağlamış olacaklar.

Kaşif programı mezuniyete kadar devam edecektir. Programı başarı ile tamamlayan kişilere mezuniyet sonrasında *Kuveyt Türk MT programında veya diğer işe alım süreçlerinde öncelik verilecektir.

*Kuveyt Türk MT yönetici yetiştirme programıdır. MT programında olan Kuveyt Türk çalışanlarına özel MT Eğitim Programı, Ücretsiz MBA ve özel kariyer planlaması sağlanmaktadır.

Kaşif Programı’nın detaylarını incelemek ve başvurmak için buraya tıklayınız.

Katılım Teyit Formu
Go to Top