Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Kahve Bahane diyerek sıcak bir muhabbet eşliğinde BURA’da buluşuyoruz.

Bu program serimizde farklı alanlarda çalışmalarını sürdüren mezun ve öğrencilerimizi buluşturarak güzel bir uhuvvet ortamı oluşturmayı amaçlıyoruz.

Dernek merkezimizde gerçekleşecek programlarımızda konuklarımızın öğrencilik günlerinden iş hayatına tecrübelerini dinleyecek ve birbirimizle vakit geçirme imkanı bulacağız. 23 Aralık Cuma akşamı Klinik Psikolog Gül Senem Özdemir’i ağırlayacağız. Boğaziçili tüm hanım arkadaşlarımız davetlidir.

*Program hanım katılımcılara yöneliktir.

*Kontenjanımız sınırlıdır, teyit vermeniz rica olunur.

2012 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden, 2015 yılında da Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’ndan mezun oldu. Yüksek lisans boyunca aldığı psikoterapi eğitiminin klinik stajlarını Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü’nde tamamladı. Bu dönemde yataklı hastalar ile grup terapilerine katıldı ve bireysel psikoterapi seansları gerçekleştirdi. 2015 yılında AID Uluslararası Doktorlar Derneği’nde psikoterapist olarak çalışmaya başladı. Suriyeli göçmenlere hizmet veren Zeytindalı Projesi ve yetim ailelerine hizmet veren Gülen Yüzler Projesi’nde ergen ve yetişkin danışanların bireysel terapilerini yürüttü. İki projede de ağırlıklı olarak savaş, eş veya çocuk kaybı, göç gibi travmatik yaşam olaylarıyla çalışma imkânı buldu. 2017’den bu yana İbn Haldun Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi’nde çalışmaktadır. Genç yetişkinlerle bireysel terapi seansları sürdürmekte ve grup çalışmaları düzenlemekte olup Başakşehir’de özel bir merkezde ergen ve yetişkinlerle seanslar yürütürken aynı zamanda grup çalışmaları organize etmektedir.

ETKİNLİĞE KATIL
Go to Top