Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Tecrübeli mezunlarımız ile henüz yolun başındaki öğrenci arkadaşlarımız arasında uhuvvet ve hamilik köprüsü kurmak amacıyla yola çıkan BURA Erbab: Kardeşlik ve Hamilik Programı, tanışma ve bilgilendirme toplantısı ile yoluna devam ediyor.

Büyük bir özveri ile vakitlerinden ayırıp hamilik için gönüllü olan mezunlarımız, birikimleri ile kendilerine rehberlik edecekleri öğrenci arkadaşlarımız ile buluşuyor. Yapılan başvuruların ardından titizlikle eşleştirilen öğrenci ve hamilerin ilk buluşmasına vesile olacak tanışma toplantısı kahvaltı ikramı ile başlayacaktır. Kahvaltının ardından ERBAB programının tanıtımı ve kadim değerlerimizden olan hamilik geleneği hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

30 Aralık Pazar günü Üsküdar SGK Sosyal Tesisi’nde gerçekleşecek programa hamiler ve öğrencilerin yanı sıra diğer mezun ve öğrenci arkadaşlarımız da davetlidir. Katılım için teyit gerekli olup kontenjan sınırlı olacaktır. Teyit formunu doldurarak derneğimizin bu önemli projesi başlarken heyecanımızı paylaşabilir ve oluşacak olan muhabbet halkasına dahil olabilirsiniz.

Tarih: 30 Aralık 2018, Pazar – 10.00
Yer: SGK Sosyal Tesisleri (Üsküdar Sahil) –

Konum : https://goo.gl/maps/ywryAVN4eRp
İletişim: 0505 456 49 76

Go to Top