Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Türkiye’nin ve Dünya’nın gündemini konuştuğumuz Hisar Konuşmaları serisi devam ediyor. Tarih, siyaset, ekonomi, teknoloji ve benzeri alanlarda dünyanın ve ülkemizin gündemini meşgul eden konuları uzmanlar eşliğinde tartışıyoruz.

Hisar Konuşmaları serisinde bu hafta hepimizin hayatını derinden etkileyen ve etkilemeye devam eden Covid-19 salgınını ele alacağız.  Prof. Dr. Hasan Güçlü ile pandeminin son durumunu, aşılama çalışmalarını ve önümüzdeki günlerde bizi nasıl bir sürecin beklediğini konuşacağız.

*Program ilgili herkesin katılımına açıktır.

*Katılım için lütfen teyit veriniz.

1998’de ODTÜ Fizik Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Güçlü, yüksek lisansını da ODTÜ Fizik Bölümü’nde yaptı. Doktora eğitimini ABD’de Rensselaer Polytechnic Institute, Fen Bilimleri Enstitüsü’nde tamamladı. Sağlık Bilimleri, Tıp, Temel Tıp Bilimleri, Biyoistatistik ve Tıp Bilişimi, Dahili Tıp Bilimleri, Halk Sağlığı, Epidemiyoloji alanlarında çeşitli araştırmalar yaptı. Hala İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, İstatistik Bölümü Anabilim/Bilim Dalı Başkanlığına devam eden Prof. Dr. Hasan Güçlü, 2015’ten beri Biyoistatistik lisans dersleri vermektedir.

Teyit Formu
Go to Top