Yönetim Kurulu başkanımız Hasan Topal, genel sekreterimiz Akif Fidanoğlu ve kurucu başkanımız Ziya Bilici’den oluşan BURA heyeti üyelerimizle bir araya gelmek ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’da.

Çeşitli kurumlara yapılan ziyaretlerin ardından BURA adına Ankara’ya gelen heyet, 18 Ocak Çarşamba günü Ankara’daki üyelerimizle akşam yemeğinde bir araya geldi. Üyelerle yapılan istişare toplantısında derneğimizin temel meseleleri tartışıldı. Derneğimizin Kurucu Başkanı Ziya Bilici derneğin geçmişten bugüne kadarki sürecine dair bilgilendirme konuşması yaptı. Şu andaki Yönetim Kurulu başkanlığını sürdüren Hasan Topal yaptığı konuşmada mevcut gelişmelerle ilgili üyelerimize açıklamalarda bulundu. 6 Kasım’da yapılan genel kuruldan itibaren yoğun bir şekilde devam eden dernek çalışmalarının, üyelerin katkılarıyla birlikte çok daha güçlü bir şekilde ilerlemesi gerektiğini vurgulayan Hasan Topal önümüzdeki süreçle ilgili yapılan planlardan bahsetti.

Bu konuşmaların ardından BURA’nın Ankara’daki faaliyetleri ve oluşumu hususunda fikir alışverişinde bulunuldu. Üyelerimizin de katkısıyla verimli bir şekilde geçen istişare toplantısı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Paylaş!