Boğaziçi Üniversiteliler Derneği (BURA) ve Boğaziçi Üniversitesi Geliştirme Vakfı (BUVAKIF) iş birliğiyle gerçekleştirilen, T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen “BURA Sosyal Akademi Projesi” devam ediyor.  Liderlik ve İletişim Atölyesi’nin ilk buluşmasında, 24 Nisan’da dernek merkezimizde gerçekleşen seminerde Siber Güvenlik Takım Lideri Fatih Bayındır, katılımcılara liderlik ve iletişimde önemli ipuçları sundu.

Bayındır’ın sunumunda, takım çalışmasının önemi üzerinde duruldu ve liderlik ile iletişimin kilit noktalarına odaklanıldı. Katılımcılara, takım içi etkileşimlerin gücü, iyi bir liderin sahip olması gereken nitelikler ve geri bildirim vermenin önemi gibi konular ele alındı. Ayrıca, Bayındır, “dataya güvenme” kavramının iş hayatında nasıl bir rol oynadığını vurgulayarak katılımcıları bilgilendirdi.

Programı takip eden katılımcılar, liderlik ve iletişimde yeni bir bakış açısı kazanmanın yanı sıra, güçlü bir takım oluşturmanın temel prensiplerini daha yakından keşfetme fırsatı buldular.

Liderlik ve İletişim Atölyesi Semineri’nin gelecek haftaki konuğu Uzman Sunucu ve Reklam Yazarı Salih Yüzgenç olacak. Katılım için teyit vermeyi unutmayın!