Boğaziçi Üniversiteliler Derneği (BURA) ve Boğaziçi Üniversitesi Geliştirme Vakfı (BUVAKIF) iş birliğiyle gerçekleştirilen, T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen “BURA Sosyal Akademi Projesi” devam ediyor. “Kişisel Gelişim Atölyesi”nin üçüncü oturumu, ITT Technology Proje Yöneticisi Said Oflaz’ın katılımıyla gerçekleşti.

Programın odak noktası, günümüz dünyasında kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve özel sektör firmalarının yoğun olarak kullandığı proje döngüsüydü.

2 Mart tarihinde BUVAKIF Öğrenci Merkezinde düzenlenen etkinlikte, Said Oflaz katılımcılara proje yönetimi konusunda önemli bilgiler aktardı. Proje döngüsünün aşamalarını inceleyerek, başarılı bir proje yönetimi için gerekli adımları detaylı bir şekilde ele aldı.

Katılımcılar, iş dünyasında ve akademik hayatta karşılaşacakları projelerde daha etkili ve verimli olabilmek adına değerli deneyimler edindiler. BURA Sosyal Akademi’nin gelecek etkinlikleri için bizi takip etmeye devam edin!