BURA Psikoloji Masası Ekim 2019’da kurulmuş, kurulduğundan bu yana pek çok etkinlik ve organizasyon gerçekleştirmiştir. Gerçekleştirdiğimiz etkinlikler, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji-PDR bölümü mezunlarının; kamudan özel sektöre, klinikten okul danışmanlığına, akademiden sivil toplum örgütlerine kadar her alanda bilgileri ve yetkinlikleri ölçüsünde- topluma fayda sunduğunu bizlere göstermiştir. Mezunlarımızda gözlemlediğimiz bu çeşitlilik ve zenginliğin, alan çalışanlarının birbirinden haberdar olması sağlandığında kat kat güzelliklere vesile olacağını ön görmekteyiz.

Buradan hareketle, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji & PDR bölümü mezun, öğrenci ve mensuplarının birbirleriyle iletişim kurabilecekleri, gerektiğinde alana dair konularda fikir danışabilecekleri, gerektiğinde eğitim, konferans, atölye gibi çalışmalara dair duyurular yapıp bu duyuruları ve gündemi takip edebilecekleri, BURA Psikoloji Ağı olarak adlandırdığımız bir mail grubu oluşturduk.

Bu sayede hem staj ve iş ilanları-imkanları, alana dair çalışma, sempozyum gibi ilgi çekici konulardan doğrudan haberdar olunabilecek bir kanal oluşturmak hem de farklı yıllardan mezun olmuş fakat benzer alanlarda çalışan psikolog ve psikolojik danışmanlar arasında ünsiyete vesile olmak hedeflenmektedir.

BURA Psikoloji Ağı’na dahil olmayı arzu ediyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

KAYIT FORMU

Paylaş!