• BURA Boğaziçi Üniversiteliler Derneği olarak her sene uygulamaya devam ettiğimiz “Özel Ders Eşleştirme Programı” bu yıl da yeni eşleştirmelerle devam ediyor. Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinden ihtiyaç gördüğü konularda özel ders almak isteyen öğrencileri program aracılığıyla genç öğretmenleriyle bir araya getiriyoruz.

      Gerçekleşecek özel ders programıyla üyelerimize, mezunlarımıza ve başvuruda bulunan ailelere Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinden çeşitli branşlarda özel ders alabilme imkânı sunuyoruz. Bu program; üniversitede hali hazırda öğrenim görmekte olan öğrencilere genç yaşta maddi gelir elde etme fırsatı sağlarken, ders alan öğrenciler için de alanında başarılı, örnek öğrencilerle bir araya gelme fırsatı sunuyor. Programımız sayesinde mezunlarımız ve aileleri arasında yeni köprüler inşa ediliyor.

      Siz de buradaki uygun formları doldurarak sistemimize kayıt olabilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler üzerinden daha sonra size ulaşılacak ve talep olması halinde ders almaya veya vermeye başlayabileceksiniz.

      Önemli Not: Özel ders imkânı sadece mezunlarımızın çocuklarına değil herkese açıktır. İlanımızı etrafınızla paylaşarak öğrenci arkadaşlarımızın eğitim hayatına katkıda bulunabilirsiniz.

Paylaş!