Derneğimizin 19. Kuruluş Buluşması Cemile Sultan Korusu’nda, kurucular kurulu, yönetim kurulu ve komisyon üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 13 Kasım Pazar günü sabah kahvaltısında bir araya gelen BURA ailesinin üyeleri, birbirleriyle sohbet edip ve dernek çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Programda konuklara hitap eden Yönetim Kurulu Başkanı Fehim Paluluoğlu, BURA’nın son iki yılda gerçekleştirdiği çalışmaları anlattı. BURA’nın nitelikli mezun ağıyla her daim üniversitenin yanında olma iradesini vurguladı. Paluluoğlu, dernek çalışmalarının her geçen gün daha da ivme kazandığını ifade etti. “Webinar serileri ve açık hava organizasyonlarıyla geçen bir yıl sonunda daha güçlü bir kurumsal yapı ve gelişmiş faaliyet portföyüne sahip bir biçimde yolumuza devam ediyoruz” şeklinde konuştu. Boğaziçi Business Academy Liderlik Programı kapsamında yönetici adaylarının ve yöneticilerin bu programda buluştuğunu, çeşitli açık hava etkinliklerinde mezunların ve üyelerin bir araya geldiğini, öğrencilere yönelik olarak kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak programları arttığını ve burs çalışmalarının sürdürdüğünü ifade etti.

Programda söz alan kurucularımız, yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüler BURA ailesinin parçası olmaktan ve çalışmalara katkı vermekten büyük mutluluk duyduklarını, Boğaziçi Üniversitesi ve ülkemiz için yapılacak nice hayırlı çalışmaların olduğunu dile getirdiler.

Programımıza katılan tüm BURA dostlarına teşekkür ederiz.