Geleneksel olarak her yıl 20 Ekim’de gerçekleştirilen Kuruluş Yemeği bu sene de 20 Ekim’de Fatih’teki Kömür Lokantası’nda yapıldı. Kurucular Kurulu dahil olmak üzere bugüne kadar BURA yönetiminde bulunmuş bütün üyelerin davet edildiği programa ilgi yoğun oldu.

Yenilen akşam yemeğinin ardından Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Topal’ın konuşmasıyla başlayan programda Hasan Topal bir sene içerisinde yapılan çalışmaların BURA’ya canlılık getirdiğini ve mezunların katkısıyla bu sene daha da ileri gitme amacında olduklarını belirtti. BURA’nın genç nesillerin dinamik ve yenilikçi ruhunu kurumsal yapısıyla bir araya getirme konosunda oldukça başarılı bir sene geçirdiğine işaret eden Hasan Topal, daha sonra “istişare” kavramının BURA’nın temelinde olduğunu söyledi ve eski başkanları, şu anki yönetim kurulu üyelerini ve yemeğe katılarak kuruluş yemeğinde bizlerle beraber olan herkesi hem geçmiş dönemi hem de BURA’nın yapabileceklerini değerlendirmeye çağırdı.

Hasan Topal konuşmasının ardından sözü katılımcılara bıraktı ve söz alan üyelerimiz Latif Haliloğlu, Ziya Bilici, Fehim Paluluoğlu, Murat Ellialtı, Saliha Demirer, Oruç Baba İnan, Ahmet Ünüvar, Osman Eroğlu, Mehmet Gökay Üstün, Fawaz Zakri, Faruk Taşçı, Berat Açil, Burhan Koca, ve Ömer Asalettin Oruç çok değerli yorumlarıyla ve görüşleriyle programa katkı sundular.

Katılan bütün üyelerimize teşekkür eder her daim bir arada olabilmeyi temenni ederiz.

Paylaş!