Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji/PDR öğrencisi veya mezunuysan, alanındaki etkinliklere katılmak istiyorsan, kapılarımız senin için ardına kadar açık! Biz, lisans öğrencileri ve alan mezunlarından oluşan dinamik bir topluluğuz. Psikoloji Serisi Seminerleri, İnsana Dair Okumalar, Mezuniyete 5 Kala, Türkiye’de Çocuk Olmak Sempozyumu gibi birbirinden etkileyici etkinliklere imza attık.

Bu heyecan verici faaliyetleri uzun yıllardır sürdürüyoruz ve bu dönemde de aynı coşkuyla devam edeceğiz. Eğer sen de bu enerji dolu topluluğun bir parçası olmak, etkinliklerde yer almak ve psikoloji alanında kendini geliştirmek istiyorsan, ekibimize katıl. BUPAC Psikoloji Masası, seninle birlikte daha da zenginleşecek!

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji/PDR öğrencisi veya mezunu olarak, bilgi birikimini paylaşabilir, aynı zamanda kendini sürekli geliştirebilirsin. Eğer alanınla ilgili özgün, yaratıcı ve faydalı işlere imza atmak istiyorsan ve “Bu yıl ben de işin mutfağında yer almak istiyorum!” diyorsan, son başvuru tarihi olan 20 Ocak 2024 Cumartesi gününe kadar formu doldurmayı unutma! Seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. Başvurunu bekliyoruz!

BAŞVURU FORMU